چاپ و تبلیغات پارس ایده

کانون چاپ و تبلیغات پارس ایده با کادری مجرب و با بهره گیری از فناوری نوین و آخرین دستاوردهای هنر و تکنولوزی و کاربرد آن در عرصه های اداری ، تجاری ، صنعتی ، آموزشی و تبلیغاتی در سال 1375 آغاز به ارائه خدمات در صنعت چاپ و تبلیغات نموده است .

در ضمن کانون چاپ و تبلیغات پارس ایده دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی میباشد .

 

ضرورت چاپ و تبلیغات :

در دنیای نوین امروزی تقریبا همه ما به شکلی و تا میزانی تحت تاثیر چاپ و تبلیغات هستیم . تبلیغات یعنی آینده نگری و پیشرفت . تمامی مشاغل به تجربه آموخته اند که توانایی برقراری ارتباطی اثر بخش و کارآمد با مخاطبان مقصد ، عاملی مهم و حیاتی برای موفقیت و رسیدن به اهدافشان میباشد .

 

کانون چاپ و تبلیغات پارس ایده آماده ارائه کلیه خدمات چاپی و تبلیغاتی نظیر چاپ کارت ویزیت ، سربرگ ، انواع پاکت ، فاکتور ، اوراق اداری ، انواع برچسب و لیبل ، کاتالوگ ، فولدر ، تراکت ، دفترچه و جعبه محصولات و همچنین هدایای تبلیغاتی نظیر سررسید ، دفتر تلفن ، انواع خودکار ، ساعت ، تقویم رومیزی و دیواری به صورت اختصاصی و عمومی میباشد .

 

کانون چاپ و تبلیغات پارس ایده قادر است تمامی ایده ها و خواسته های چاپی و تبلیغاتی اداری و تجاری شما عزیزان را به صورت عملیاتی و بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن پیاده سازی و اجرا نماید .