ضرورت تبلیغات در زمان اقتصاد بیمار

متاسفانه با کمی توجه و تامل بر شرایط کنونی درمیابیم که درآمدزایی ، پیشرفت ، توسعه کسب و کار وافزاش بهره وری در بیشتر مشاغل رو به نزول است.همچنین نا امیدی بر بیشتر افراد جامعه و در راس آن کسانی که سالیان سال در رشته های مختلف مشاغل تولیدی ، خدماتی فعالیت داشته اند و توانسته بودند برای خود کارگاه ، کارخانه و شرکت های پر رونق ایجاد کنند چیره شده است.

در این زمان مدیران در صورت قبول شکست بر اثر عدم بررسی مناسب و اصولی و نشناختن موانع موجود در مسیر حرفه و کسب و کار خود متحمل ضرر مالی غیر قابل جبران می شوند.

یکی از راهکارهای مناسب برای حل مشکل و پیشبرد اهداف مدیران تبلیغات است که ثمراتی همچون باقی ماندن در عرصه فروش ، تولید و خدمات را دارد ،در این زمان که رقابت در هر یک از مشاغل بسیار سخت و پیچیده است تنه مدیرانی سربلند از این آزمون بیرون می آیند که به آینده امیدوار بوده و برای رسیدن به اهداف خود و برتری به روش های نوین تبلیغاتی از رقبای خود پیشی می گیرند.یادآوری می شود که با توجه به بازار کسب و کار آشفته ، رقابت سنگین و تنوع محصولات مشابه ، محصولات و خدماتی بیشتر در کانون توجه قرار میگیرند که امتیازات و فن آوری و موارد مصرف آنها بیشتر و بهتر به مصرف کننده و دریافت کننده خدمات نشان داده شود و اینجاست که نقش تبلیغات خود را نشان می دهد.

کانون چاپ و تبلیغات پارس ایده بنا به تجربه و کادر سخت کوش خود آماده مشاوره و همکاری در کلیه زمینه های تبلیغات سنتی و نوین برای کلیه مشاغل می باشد.

کانون چاپ و تبلیغات پارس ایده در کمترین زمان و با یک هزینه مناسب و معقول می تواند طراح ، مشاور و مجری انواع تبلیغات چاپی و هدایای تبلیغاتی برای پیشرفت و رونق کسب و کار شما مدیر محترم باشد.

به امید رونق اقتصادی بیشتر


ضرورت تبلیغات در زمان اقتصاد بیمار

متاسفانه با کمی توجه و تامل بر شرایط کنونی درمیابیم که درآمدزایی ، پیشرفت ، توسعه کسب و کار وافزاش بهره وری در بی ...

هدایای تبلیغاتی ماندگار

تقویم رومیزی اختصاصی یکی از مهمترین هدایای تبلیغاتی کلیه مشاغل در سالهای گذشته بوده است و در این مدت توانسته جایگاه ویزه ای را در بین هدایای تبلیغ ...

تاریخچه صنعت چاپ

تاريخچه چاپ

اختراع فن چاپ درحقیقت به قرن ها پیش از گوتنبرگ، که نامش به عنوان مخترع چاپ در ...